مهاجرت به لهستان از طریق ویزای کار

برای دریافت ویزای کاری لهستان حتما باید از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه دعوتنامه ارائه کنید. در حال حاضر همه ی افراد از سراسر دنیا که شرایط، مهارت، تخصص لازم و پیشنهاد کاری از یک کارفرمای لهستانی را داشته باشند، می توانند برای مهاجرت کاری به لهستان اقدام نمایند. این کشور در حال حاضر نیاز مبرم به نیروی کار غیر ماهر دارد که لیست آن ها به شرح زیر است:
امور مالی و حسابداری، انباردار، آرایشگر، آشپز / سرآشپز، پرستار بچه، قصاب، بنا، جوشکار، راننده، قفل ساز، کارگر هتل و رستوران، کارگر خط تولید، کارگر ساختمانی، نظافتچی، برق کار ساختمان، مبل ساز، متصدی فروش، نجار، نقاش ساختمان، خیاط.
موسسه کاریابی بین المللی سلامت ویزا، اعزام نیروی کار غیر ماهر را بصورت حرفه ای با شرایط ویژه زیر ارائه می دهد :

  نوع قرارداد شغلی :

تمام وقت و یکساله با قابلیت تمدید برای ۳ سال بعد
جنسیت :مرد و زن
حداقل و حد اکثر سن :۲۰-۴۵
مدارک تحصیلی : دیپلم
بیمه درمانی دارید
بعد از ۹ ماه اخذ اقامت اروپا
پیوست خانواده بعد از ۹ ماه تا ۱۲ ماه
بدون نیاز به مدرک زبان
محل اقامت برای مجردها
یک وعده غذای گرم
رفت و آمد شهری در لهستان رایگان
** حقوق و دستمزد نیروی کار غیرماهر از ۷۰۰ یورو تا ۱۲۰۰ یورو می باشند .

بصورت کلی لهستان برای افرادی که نمیتوانند و یا نمیخواهند با هزینه زیاد مهاجرت کنند، مخصوصا برای اخذ شهروندی در کشورهای با هزینه بالا در اتحادیه اروپا، کشور لهستان همچون دروازه ای برای متقاضیان خود عمل میکند.
هزینه های زندگی در لهستان
برای سکونت در لهستان گزینه های زیادی وجود دارد که برای مهاجران ارزان تمام میشود. در واقع مبلغ اجاره آپارتمان حتی در پایتخت لهستان و در شهر ورشو نیز قابل قبول است. تقریبا میانگین اجاره آپارتمان در شهر ورشو، پایتخت لهستان از ۱۹۸۴ زلوتی (۴۶۰ یورو ) تا ۴۰۱۵ زلوتی، (۹۳۱ یورو )، کراکوف ۱۴۴۵ زلوتی (۳۳۵ یورو ) تا ۲۵۸۵ زلوتی، (۵۹۹ یورو )، وروتسواف ۱۴۷۷ زلوتی (۳۴۲ یورو ) تا ۲۹۲۱ زلوتی، (۶۷۱ یورو )، گدانسک ۱۳۵۳ زلوتی، (۳۱۳ یورو ) تا ۲۵۹۰ زلوتی، (۶۰۱ یورو ) می باشد.
هزینه برق، سیستم گرمایشی، آب و جمع آوری زباله: جمعا بصورت میانگین ۶۲۰ زلوتی/ (۱۴۳) یورو (بین ۴۰۰ الی ۸۵۰ زلوتی) در ماه اینترنت نامحدود ADSL با سرعت ۱۰ مگابایت بصورت میانگین ۴۵ زلوتی/ (۱۰ یورو) (بین ۳۰ تا ۶۰ زلوتی) در ماه
هزینه تاکسی در لهستان بصورت هر کیلومتر حدود ۲ زلوتی/ (۰٫۴۶ یورو) الی ۲٫۸۰ زلوتی / (۰٫۶۴ یورو) محاسبه میشود و هزینه شروع به حرکت ۱۰۰ زلوتی میباشد.
هزینه بلیط یک طرفه: داخل شهری بین ۳ زلوتی / (۰٫۶۹ یورو) الی ۴٫۴۰ زلوتی / (۱٫۰۲ یورو) میباشد.

 

  فرم ثبت نام رایگان