هزینه زندگی در انگلیس

به طور متوسط هزینه زندگی در انگلستان برای ۴ نفر تقریبا ۳۲۰۰ پوند در هر ماه است, هزینه هر نفر در انگلستان در هر ماه ۱۵۰۰ پوند است.,هزینه زندگی در انگلستان از ۶۸ درصد از کشورها در غرب اروپا بالاتر است.

هزینه زندگی در انگلستان از ۶۸ درصد کشورها در غرب اروپا بیشتر است.همچنین از ۸۸ درصد کشورهای دنیا گران قیمت تر هست.

بخش اعظم این اطلاعات از مارس سال ۲۰۲۰ بدست آمده است ، بنابراین شما ممکن است بسته به مکانی که زندگی می کنید ، تورم و موارد دیگری را تنظیم کنید. این اعداد مبتنی بر چیزی است که عموم مردم به عنوان یک استاندارد زندگی قابل قبول اجتماعی می دانند.

این محاسبه از کجا حاصل می شود؟ بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم .

صورتحساب متوسط ​​گاز و برق در هر ماه

از ماه مه سال ۲۰۱۹ ، طبق Ofgem ، میانگین تعرفه متغیر برای مشتری دوگانه سوخت در هر سال ۱،۲۵۴ پوند بود که نزدیک به ۵ درصد از بودجه متوسط ​​خانگی انگلیس است.

، اگر شما به تنهایی زندگی می کنید یا فقط دو نفر از شما در یک اتاق زندگی می کنند ، احتمالاً صورتحساب شما کمتر می شود. موسسه UK Power بنزین را در ماه ۳۳ پوند در ماه و ۳۴ پوند برای برق تخمین زده است که کمتر از نیمی از هزینه گاز و برق در یک خانه پنج خوابه است.

صورتحساب متوسط ​​آب در هر ماه

اگرچه این امر در منطقه متفاوت است ، تخمین می زند که متوسط ​​صورتحساب آب و فاضلاب ۴۱۵ پوند در سال یا ۳۴٫۵۸ پوند در ماه است. کسانی که در شمال غربی انگلستان حضور دارند ، در مقایسه با کسانی که در جنوب غربی که سالانه ۱۴ پوند کمتر از متوسط ​​پرداخت می کنند ، سالانه ۱۸ پوند بیشتر پرداخت می کنند.

متوسط ​​صورتحساب پهنای باند اینترنت  ماهانه

باند پهن معمولاً در بسته های رسانه ای که شامل تلویزیون است نیز بسته بندی می شود ، بنابراین قیمت متوسط ​​می تواند متفاوت باشد. مطالعه Cable.com می گوید که در سال ۲۰۱۸ انگلیس ها به طور متوسط ​​۳۰٫۳۰ پوند برای پهنای باند هر ماه هزینه می کردند.

 

اگر مبلغی بیش از این پرداخت می کنید ، اطمینان حاصل کنید که در واقع از تمام آنچه در معاملات شما درج شده است استفاده می کنید. آیا به پهنای باند با بالاترین سرعت یا تمام کانالهای موجود در بسته نیاز دارید؟ یک نظرسنجی توسط ONS نشان داد که به طور متوسط ​​، مردم سالانه دو برابر تلفن ، باند پهن و تلویزیون خود را از آنچه تصور می کردند پرداخت می کردند.

صورتحساب تلفن  همراه متوسط ​​در ماه

اگر فردی هستید که دوست دارید تلفن جدید خود را به روز کنید وقتی یک مدل جدید بیرون می آید ، احتمالاً قبض تلفن ماهانه شما ارزان نخواهد بود. متوسط ​​قیمت Ofcom در ماه ۴۵٫۶۰ پوند وارد می شود ، اما اگر از گوشی خود راضی هستید ، روش های پایین آمدن این هزینه وجود دارد.

جابجایی به یک معامله فقط با سیم کارت یا اطمینان از تعرفه مناسب برای شما و عدم پرداخت داده های غیر ضروری می تواند هر دو به پایین نگه داشتن صورتحساب ماهانه شما کمک کند.

متوسط ​​هزینه تلویزیون در هر ماه

اگر فقط هزینه مجوز را پرداخت کرده اید و به کانال های ۱-۵ یا کانال های Freeview می پردازید ، احتمالاً در حدود ۱۲٫۸۸ پوند در ماه برای مجوز (سالانه ۱۵۴٫۵۰ پوند) پرداخت می کنید. اگر با این حال ، شما یک بسته اشتراک تلویزیون را دارید ، احتمالاً هزینه ماهانه شما بیش از دو برابر خواهد بود.

داده های Is My Fair Fair نشان داد که ارزان ترین بسته تلویزیون سطح متوسط ​​Sky  ۱۹پوند در ماه است اما بیشترین پرداخت برخی از افراد ۶۵ پوند در ماه بود. اگرچه ، اگر کانال های پریمیوم اضافی برای فیلم و ورزش بدست می آورید ، قیمت ها حتی می توانند بالاتر روند. قیمت ویرجین مدیا نیز متفاوت بود و قیمت آن از ۶۷ پوند تا ۱۰۲ پوند متغیر بود.

هزینه اجاره و خرید خانه در انگلستان :

میانگین اجاره ای که در انگلستان می پردازید بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید متفاوت است. اگر در شهر هستید ، به طور متوسط ​​یک اتاق خواب ۶۵۰ پوند (۱۰۰۰ دلار پوند) در ماه است. اگر خارج از شهر هستید ۵۵۰ پوند (۸۵۰ دلار آمریکا). ممکن است هزینه های انرژی شما در اجاره نیز بیشتر باشد.

آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر متوسط ۱٫۲۱۸ پوند,آپارتمان ۳ خوابه در خارج از مرکز شهر متوسط ۹۷۸ پوند می باشد.خرید خانه در مرکز شهر متری ۴۴۹۶ پوند می باشد در خارج از مرکز شهر متری ۳۱۱۷ پوند می باشد.

هزینه خرید خانه در انگلیس:

به طور متوسط قیمت خانه در بریتانیا از نوامبر سال ۲۰۱۹ حدود ۲۳۰،۰۰۰ GBP (300،۰۰۰ USD) بود. قیمت ها در لندن به طور متوسط ۴۷۵،۰۰۰ GBP (600،۰۰۰ USD) است. هیچ منعی قانونی برای افراد غیر مقیم در دریافت وام مسکن یا خرید ملک وجود ندارد..

رشد قیمت خانه در ایرلند شمالی قویترین بود (قیمت ها طی سال ۲٫۵ درصد افزایش یافته است) ، در حالی که کمترین رشد سالانه در جنوب شرقی ثبت شده است ، جایی که قیمت ها در طی سال ۱٫۲ درصد افزایش یافته است

قیمت خانه در لندن از نوامبر ۲۰۱۹ ۱٫۶ درصد افزایش یافته است و میانگین ارزش ملک را تا ۴۸۳٫۹۲۲ پوند گرفته است. در دسامبر سال ۲۰۱۸ ، قیمت خانه نیمه تمام در ۵۷۹٫۸۷۶ پوند وارد شد. اکنون ، هزینه همان خانه صاحبان خانه را به ۵۹۰،۱۷۰ پوند برگرداند.در مورد ولز ، این مطالعه نشان داد كه از نوامبر ۲۰۱۹ ، قیمت خانه ها ۲ درصد كاهش یافته است. افزایش سالانه ۲٫۲ درصدی قیمت متوسط املاك را به ۱۶۵،۷۳۵ پوند می گیرد.

متوسط هزینه ​​اجاره در انگلستان

اجاره در انگلیس چقدر است؟ قیمت اجاره در ماه بسته به منطقه متفاوت است. به عنوان مثال ، در گرند لندن حدود ۱۷۰۰ GBP معادل (۲۲۰۰ دلار) ، بسیار بالاتر از میانگین کشور در حدود  پوند۱۰۰۰ (۱۳۰۰ USD) است. در خود لندن ، حداقل قیمت اجاره در هر ماه برای خانه به همان اندازه در حدود ۱٫۰۰۰ GBP (1300 دلار) به طور متوسط ​​است ، در حالی که خانه ای که در انتهای بالاتر طیف قرار دارد ، حدود ۱۳،۰۰۰ GBP (17،۰۰۰ دلار) برای شما هزینه خواهد کرد. علاوه بر این ، یک آپارتمان مبله می تواند تا ۲۰٪ بیشتر از یک آپارتمان غیر مسلح هزینه کند.

هزینه رستوران:

هزینه های رستوران در انگلستان در مارس ۲۰۲۰ بصورت زیر است:

نوع غذا هزینه
رستوران گرانقیمت ۱۲ پوند
غذا در رستوران فست فود ۶ پوند
کاپوچینو ۲٫۷۴ پوند
پپسی ۱٫۳۳ پوند
آب ۰٫۸۸ پوند
کافی شاپ ۱۲ پوند
رستوران ارزان قیمت ۱۵ پوند
قهوه ۳ پوند
آب میوه ۱۰ پوند

 

هزینه سفر:

بسیاری از افراد در انگلستان به جای داشتن وسیله نقلیه ، از وسیله نقلیه عمومی خرید می کنند که هزینه آن به طور متوسط ​​۵۵ پوند است ، اما دانش آموزان یا دانشجویان می توانند تخفیف های خوبی کسب کنند.

هزینه مسافرت طبق آمار ماه مارس سال ۲۰۲۰ بصورت زیر است:

نوع مسافرت هزینه
بلیط یک طرفه داخل شهر مترو ۲٫۵ پوند
تاکسی (طرفه پایه ) ۳ پوند
یک لیتر بنزین ۱٫۲۸ پوند
بلیط بین شهری قطار ۵ پوند
بلیط هواپیما بین شهری ۳۵ پوند
بلیط هواپیمای بین کشوری ۵۰ پوند
بلیط اتوبوس در هر ماه ۵۰ پوند
بلیط مترو تک سفره در ماه ۳۵ پوند

 

هزینه ورزش و تفریح در بریتانیا

هزینه یک ماه باشگاه ورزشی ۳۰ پوند در ماه است.هزینه یک صندلی سینما برای فیلم ۱۰ پوند است.هزینه دیدن تاتر برای دو نفر ۲۲۰ پوند است, خرید یک آیپد هزینه ۳۹۵ پوندی دارد. مربیان شخصی بسته به تجربه می توانند حداکثر ۲۰۰ پوند را برای یک جلسه یک جلسه پرداخت کنند ، در حالی که در خارج از پایتخت برخی از آنها می توانند به ازای هر ساعت ۱۵ پوند هزینه کنند.

به عنوان یک قاعده کلی ، متوسط ​​مبلغی که یک مربی شخصی در انگلستان  پرداخت می کند در حدود ۳۰ پوند در ساعت است

برای دانش آموزان یا دانشجویان برای سه ماه رقمی در حدود ۶۵ پوند گرفته می شود ولی برای افراد آزاد ماهی ۳۵ پوند هزینه دارد.

هزینه کنسرت ۱۵ پوند است ,هزینه کلاب بین ۱۰ تا ۴۰ پوند است

مراقبت های بهداشتی  و خدمات درمانی

بعضی از خدمات و محصولات بهداشتی در مارس ۲۰۲۰ بصورت زیر است:

نوع دارو یا خدمات بهداشتی قیمت به پوند
مراقبت از بیماری سرما خوردگی ۴ پوند
یک بسته آنتی بیوتیک ۸ پوند
ویزیت توسط دکتر خصوصی(۱۵ دقیقه) ۸۰ پوند
شامپو ۳٫۲۷ پوند
دئوئرانت ۱٫۵۴ پوند
قیمت آرایشگاه به نرخ معمول ۱۲ پوند
هزینه بیمه خدمات درمانی در سال ۴۰۰ پوند
هزینه دندان پزشکی برای پر کردن یا هر کار ساده ۲۵۰ پوند
هزینه عمل زیبایی ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ پوند
هزینه بیمه  درمانی تکمیلی در انگلیس ۱۲۰ پوند در سال که تا ۲۵۰۰۰۰ پوند هزینه درمان کاور می شود

 

پوشاک

یک شلوار  جین در انگلستان قیمتی برابر ۶۸ پوند دارد,یک لباس زنانه در انگلستان ۳۰ پوند قیمت دارد.یک جفت کفش قیمتی برابر ۷۰ پوند است. ارزان ترین خرید لباس گرم در فروشگاه زنجیره ای ، به عنوان مثال ، ۳۶ £ تا ۲۱ برای ژاکت گرم؛ -۳۶-۷۸ £ برای یک کت بارانی؛ ۱۵۰ £ تا ۶۲-۵۰ برای یک پالتو؛ کفش های عملی زنان ۵۰ £ ۲۶ یا چکمه ۱۰۰ £تا ۳۶–۱۰۰؛ کفش مردانه £ ۳۶ – ۶۲٫ در صورت آمادگی خرید و فروش کالاها یا وسایل کاهش یافته از فروشگاههای بزرگ ، خرید لباس ارزانتر خواهد بود.

غذا

علیرغم افزایش دستمزدها و هزینه های بدون مالیات ، به نظر می رسد که قیمت مواد غذایی در سال ۲۰۲۰ رو به افزایش است. Brexit می تواند مقصر باشد ، با این که تأمین کنندگان اصلی مواد غذایی معتقدند که تعرفه واردات ، محدودیت کار مهاجرین و پوند تضعیف کننده تأثیر قابل توجهی خواهد داشت. قیمت مواد غذایی و نوشیدنی نسبت به هر عامل دیگر.

در حالی که انگلیس امسال تابستان داغ را تجربه کرد ، با رکورد درجه حرارت بالا و خشکسالی؛ برداشت مواد غذایی معمولی کشاورزان را به سختی زده است. بازده کمتری از غذاهای اصلی از جمله سیب زمینی ، پیاز و هویج ۲۰٪ کاهش یافته است.

این برداشت کمتر باعث افزایش قیمت مواد غذایی برای مصرف کنندگان می شود که حدود ۵٪ پیش بینی می شود ، افزایش ۱۵٫۱۷ پوندی به مبلغ قبض خرید ماهانه.

قیمت بعضی از اقلام خوراکی در ماه مارس ۲۰۲۰ به قرار زیر است:

مواد غذایی قیمت
شیر (یک لیتر ) ۰٫۹۲£
نان سفید ۱£
برنج (یک کیلو) ۰٫۹۵£
تخم مرغ ۱۲ عدد ۱٫۹۱£
پنیر (یک کیلو ) ۵٫۷£
مرغ (یک کیلو) ۵٫۸۶£
گوشت گاو(یک کیلو) ۷٫۶£
سیب(یک کیلو) ۱٫۸۳£
موز(یک کیلو) ۱٫۱۳£
سیب زمینی(یک کیلو) ۱٫۲۱£
 آب(یک و نیم لیتر) ۱٫۵£

 

قیمت خانه

نظرسنجندگان معتقدند عدم اطمینان درباره Brexit احتمالاً تا سال ۲۰۲۰ بر بازار مسکن انگلیس تأثیر خواهد گذاشت.

گزارشی از موسسه سلطنتی Surveyors Chartered (RICS) معتقد است که تعداد خانه های فروخته شده – و قیمت آنها – سال آینده سقوط خواهد کرد.

کمتر کسی علاقه مند به حرکت است و اگر نتوانند قیمت مورد نظر خود را برای املاک خود دریافت کنند ، کمتر می خواهند بفروشند. پیش بینی می شود که قیمت مسکن تنها ۱٫۵ درصد افزایش یابد ، بسیار پایین تر از تورم ، و بنابراین در اصل ، این یک کاهش قیمت است. اما اگر کسی مایل به فروش نباشد ، افرادی که به دنبال خرید هستند ، نمی توانند از این کاهش قیمت خانه استفاده کنند.

حقوق بازنشستگی ، مراقبت از کودکان و مزایا

درمورد هرگونه پشتیبانی اضافی برای پوشش هزینه های زندگی چه می توان گفت؟ خوب ، خبر خوبی برای بازنشستگان وجود دارد که مستمری دولتی خود را با افزایش حدود ۴٫۲۵ پوند در هفته یا ۲۲۰ پوند در سال از آوریل ۲۰۱۹ شاهد خواهند بود.

بازنشستگی کامل دولت بالاتر از نرخ تورم خواهد بود که باعث می شود بازنشستگان از درآمد خود و مقابله با هزینه های زندگی استقبال کنند,متأسفانه برای خانواده ها ، هیچ گونه افزایش در بهره مندی کودک یا اعتبار مالیات کودک وجود ندارد زیرا آنها به عنوان بخشی از اقدامات ریاضتی دولت انگلستان در نظر گرفته نشدند.

میزان هزینه های زندگی هر خانواده انگلیسی

مالیات در انگلستان:

مالیات بر درآمد اجاره

درآمد خالص از اجاره ملک در انگلستان به عنوان درآمد هم برای ساکنان و هم برای افراد غیر مقیم در نظر گرفته شده است..

درآمد خالص ,اجاره ناخالص منهای هزینه های مجاز تعیین می شود. بریتانیا اکثر هزینه های سرمایه را در مقابل اجاره ، از جمله هزینه خرید یا بهسازی ملک ، استهلاک و برخی از وام های مسکن ، رد نمی کند ، اگرچه مقداری که می تواند ادعا شود در حال حاضر کاهش می یابد.

مالیات بر املاک در انگلستان

براساس آمار OECD ،  کشور انگلیس پس از ایالات متحده ، دومین مالیات بر املاک در  بین کشورهای توسعه یافته را دارد. درآمد مالیات بر املاک انگلستان بیش از یک دهم کل مالیات ها (حدود ۱۲٫۵٪) از ، انتقال و مالکیت املاک در انگلستان را تشکیل می دهد.

دو نوع مالیات بر املاک در انگلیس وجود دارد. هنگام خرید ملک بیش از یک آستانه مشخص ، باید مالیات بر زمین (SDLT) را پرداخت کنید. SDLT فقط در مورد املاک مسکونی با ارزش بیش از ۱۲۵،۰۰۰ پوند یا برای زمینهای غیر مسکونی و املاک خریداری شده با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ پوند اعمال می شود. برای افرادی که ملک های خریداری شده برای خرید و فروش و خانه های دوم را خریداری می کنند ، هزینه های اضافی نیز دارند.

SDLT مانند مالیات بر درآمد ، مالیات پله ای است.. شما باید برگشت SDLT خود را به HMRC ارسال کنید و ظرف ۳۰ روز پس از اتمام فروش مالیات را بپردازید. معافیت مالیاتی خاصی وجود دارد که اجازه می دهد مثلاً اگر چندین ملک بخرید ، مالیات بر املاک انگلستان را کاهش دهید.

 

 

مالیات بر سود سرمایه در انگلیس

مالیات بر سود سرمایه (CGT) به تفاوت بین قیمت فروش و قیمت خرید در دارایی های قابل شارژ پرداخت می شود. CGT در فروش سودآور طیف وسیعی از دارایی ها ، خواه تجارت ، سهام ، ورثه یا فروش املاک ، قابل پرداخت است.

دارایی های قابل پرداخت مالیاتی شامل موارد زیر است:

  • دارایی شخصی با ارزش ۶۰۰۰ پوند یا بیشتر (به استثنای وسایل نقلیه)
  • املاک و مستغلات که خانه اصلی شما نیست
  • اگر اجازه دهید از آن خارج شوید یا از آن برای تجارت استفاده کنید یا خیلی بزرگ باشد ، خانه اصلی است
  • سهام که در ISA یا PEP نیستند
  • دارایی های تجاری

CGT باید به تمام دارایی های انگلستان پرداخت شود ، خواه ساکن انگلیس باشید یا نه. با این حال ، اگر شما مقیم هستید ، ممکن است CGT را حتی به داراییهای غیر انگلستان خود نیز مدیون باشید.

CGT به درآمد مشمول مالیات دیگر شما اضافه می شود. جمع کل درآمد شما از منابع مختلف مشخص می کند که کدام باند مالیاتی برای سال مالیاتی فعلی در آن قرار دارید:اگر کل درآمد مشمول مالیات شما کمتر از ۴۶٫۳۵۰ پوند باشد – یعنی شما هنوز در گروه اصلی هستید – نرخ سود سرمایه شما در بیشتر دارایی های قابل پرداخت ۱۰٪ و ۱۸٪ در خانه شما است.

در انگلستان نرخهای مختلف مالیات بر سود سرمایه وجود دارد.

مالیات بر ارث بریتانیا

مالیات وراثت در انگلستان یک پرداخت یکباره است که اگر بالاتر از یک آستانه تعیین شده ، در حال حاضر ۳۲۵،۰۰۰ پوند است ، به ارزش املاک یک متوفی پرداخت می شود. هر مقدار بالاتر از آستانه باشد ۴۰٪ مالیات باید دهید. اگر بیش از ۱۰٪ از ارث خود را به امور خیریه بدهید ، با این حال ، این میزان به ۳۶٪ کاهش می یابد..

اطلاعات دقیق را در راهنمای ما برای مالیات بر ارث بریتانیا ، قانون و وصیت نامه پیدا کنید.

مالیات بر ماشین و جاده در انگلیس

اگر در انگلستان رانندگی کنید ، باید مالیات ماشین و جاده بپردازید ، از جمله هنگام ثبت اتومبیل خود در DVLA (آژانس صدور مجوز رانندگی و خودرو). این میزان بسته به نوع خودرو متفاوت است ، مالیات ماشین و جاده در انگلیس براساس عواملی مانند اندازه موتور ، نوع سوخت استفاده شده و انتشار CO2 متفاوت است. ، جایی که خواهید دید نرخ پرداخت برای خودروهای سوخت جایگزین (TC59)  ده پوند پایین تر از قیمت بنزین (TC48) و دیزل (TC49) است.می توانید مالیات ماشین و جاده خود را بصورت آنلاین پرداخت کنید. اتومبیل های برقی بر اساس میزان تولید گازهای گلخانه ای معاف از برخی از مالیات های ماشین انگلیس است. انگلیسی ها از سیستم متریک (کیلومتر در ساعت) استفاده می کنند. در مورد قوانین جاده انگلستان بیشتر بخوانید.

مالیات برای فرد خود اشتغال انگلیس و مالیات شرکت

. بیشتر شرکتها در انگلستان از سود خالص خود نرخ ۲۰٪ مالیات می گیرند و در اکثر موارد باید اظهارنامه مالیاتی شرکت را جداگانه تشکیل دهند. هزینه های مجاز شامل هزینه های عادی فعالیت تجاری (به عنوان مثال ، لوازم اداری) می شود.افراد نیز در صورت استفاده از وسیله نقلیه شخصی خود برای مقاصد کاری ، به مقدار زیادی از هزینه های وسایل نقلیه (اما نه هزینه رفت و آمد)جایگزین می شود.

سیستم مالیاتی انگلستان: مالیات بریتانیا

یکی از مزایای بهره برداری از ساختارهای خاص تجاری ، مانند یک شرکت محدود ، توانایی گرفتن پول از شرکت در قالب سود سهام است. گرچه قوانین خاصی اعمال می شود ، نرخ مالیات برای سود سهام به طور کلی پایین تر از نرخ معمولی برای مالیات بر درآمد است.

نرخ مالیات شرکتی قابل استفاده در انگلستان بستگی به سطح سود شرکت دارد ، برای سود حاصل از انجام کار به عنوان یک شرکت محدود ، به عنوان یک شرکت خارجی با شعبه یا دفتر انگلستان ، یا اگر یک باشگاه ، تعاونی یا سایر همکاران غیرقانونی وابسته باشید ، بستگی دارد. (باشگاه ورزشی یا گروه جامعه). در راهنمای کامل ما در مورد مالیات بر اشتغال و مالیات شرکتها در انگلستان بیشتر بخوانید.

مالیات فروش در انگلستان

مالیات فروش در انگلستان به مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) یا مالیات بر فروش گفته می شود و تقریباً در مورد کلیه کالاها و خدمات اعمال می شود. اگر فراتر از محدودیت باشید ، مالیات تجاری انگلستان می تواند در مورد کالاهای خارج از کشور نیز اعمال شود.

نرخ استاندارد مالیات تجاری در انگلیس ۲۰٪ است ، اگرچه برخی کالاها و خدمات مشمول پایین آمدن نرخ مالیات تجاری انگلیس هستند. معافیت مالیات بر ارزش افزوده نیز در مورد موارد خاص ، به عنوان مثال لوازم پزشکی طولانی مدت ارائه می شود.

مالیات بر درآمد:

مالیات بر درآمد برا انگلستان و اسکاتلند بصورت زیر است:

درآمد نرخ مالیات در انگلستان و ولز و ایرلند شمالی
۰ تا ۲۰۰۰۰ پوند ۰ درصد
۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ پوند ۲۰ درصد
۵۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ ۴۰ درصد
بالاتر از ۱۵۰۰۰۰ ۴۵ درصد

 

درآمد نرخ مالیات بر درآمد در اسکاتلند
تا ۱۲۵۰۰ معاف از مالیات
۱۲۵۰۰ تا ۱۴۵۰۰ ۱۹ درصد
۱۴۵۰۰ تا ۲۴۵۰۰ ۲۰ درصد
۲۵۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ ۴۱ درصد
بیشتر از ۴۵۰۰۰ ۴۵ درصد

 

 

مالیات شهری :

اگر در انگلستان زندگی می کنید ، باید مالیات  بپردازید. آنها محاسبه می کنند که سالانه چقدر باید بپردازید بر اساس مکانی که در آن زندگی می کنید و تعداد زیادی از مردم با شما زندگی می کنند (اگر تنها زندگی می کنید ، بسیار کمتر است). این مالیات به پرداخت هزینه جمع آوری زباله ها ، نیروهای پلیس و نگهداری خیابان کمک می کند. معمولاً در هر هفته حدود ۲۵ پوند (۴۰ دلار).

 رتبه بندی  هزینه های زندگی در شهر های انگلستان

بر پایه اطلاعات دریافت شده در مارس۲۰۲۰ شهرهای انگلستان از لحاظ هزینه زندگی بصورت زیر طبقه بندی شدند:

۱-شهر لندن ۲-شهر برایتون ۳-شهر ردینگ ۴-شهر ابردین ۵-شهر آکسفورد ۶-شهر یورک ۷-شهر کمبردیج ۸-شهر بریستول ۹-شهرناتینگهام ۱۰-شهر لستر ۱۱-شهر منچستر ۱۲-شهر ادینبورو ۱۳-شهر بیرمنگهام ۱۴-شهر دربی ۱۵-شهر ساوتهمپتون ۱۶-شهر دندی ۱۷-شهر کاردیف ۱۸-شهر نیوکاسل ۱۹-شهر گلاسگو ۲۰-شهر لیدز

نگاهی به هزینه  زندگی در شهر لندن :

لندن یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین شهرهای جهان است که از لحاظ تاریخی نقش اصلی در مد ، صنعت ، امور مالی دارد و همچنین یک مرکز فرهنگی جهانی است. همچنین یکی از گران ترین شهرهای جهان است که از نظر هزینه مطلق یا در دسترس بودن عمومی اندازه گیری می شود. این شهر یک نقطه مهم برای حرفه ای ها و صنعتگران است و دارای دستمزدهای بالا است. در حقیقت ، متوسط ​​دستمزدها در لندن بالاترین میزان در انگلستان است و با هر شهری در اروپا بسیار رقابتی است. اگر فردی بتواند یک فضای زندگی مقرون به صرفه را پیدا کند ، ممکن است لندن به دلیل متوسط ​​دستمزد بالا ، نسبتاً ارزان تر از بسیاری از مناطق شهری باشد.

متأسفانه ، پیدا کردن یک مکان مقرون به صرفه برای زندگی در لندن کار ساده ای نیست. خارج از هزینه های مسکن ، لندن نیز از نظر هزینه های غذایی ، پوشاک و حمل و نقل رتبه بالایی دارد.

هزینه های کرایه و مسافرت برخی از بزرگترین لوایح بیشتر لندن ها است.

متوسط ​​هزینه زندگی در لندن

هزینه های مسکن معمولاً یکی از بزرگترین هزینه ها در هر بودجه است. این امر به ویژه در لندن صدق می کند ، جایی که آپارتمان های دو خوابه در مرکز شهر مبلغی حدود ۲۵۰۰ دلار در ماه دارند. با دور شدن از منطقه مالی ، اوضاع ارزانتر می شوند و قیمت ها در هر ماه به ۱۴۰۰ دلار در ماه کاهش می یابد.

بازارهای مواد غذایی و رستوران ها می توانند در این شهر گران باشند ، قیمت شیر ​​به ازای هر گالن ۵٫۹۰ دلار که این رقم  بالاتر از برخی شهرهای آمریکا است. به طور متوسط ​​سیگار حدود ۱۴ دلار در هر بسته است.

لندن محل اقامت تعداد زیادی رستوران ، اعم از رستوران,کافی شاپ و بار است. سه وعده غذایی در رستوران خوب ممکن است بین ۵۲ دلار و ۱۰۴ دلار هزینه داشته باشد ، اما هنوز هم می توانید یک همبرگر را در مک دونالد با قیمت تقریبی ۷ دلار بگیرید. قیمت قهوه بین ۳ تا ۶ دلار برای یک کاپوچینو متغیر است ، و متوسط ​​پودر آبجو حدود ۷ دلار در دسترس است.

هزینه ماهانه برای حمل و نقل عمومی ، رایج ترین روش سفر در شهر ، در حدود ۱۹۰ دلار برای مناطق فقط ۱ تا ۲ است ، که شامل بیشتر مناطق مرکزی لندن است. هزینه تاکسی حدود ۶ دلار در هر مایل با نرخ عادی است. اگر وسیله نقلیه خود را رانندگی کنید ، بسته به بازار می توانید انتظار داشته باشید که قیمت بنزین  ۶ دلار در هر گالن باشد.

زندگی در لندن به عنوان یک دانشجو

بیشتر دانش آموزانی که برای مدرسه به لندن سفر می کنند ، باید حداقل چهار تا شش هفته اجاره بها پرداخت کنند. مسکن دانشجویی نسبتاً ارزان است ، بنابراین ۸۰۰ تا ۹۵۰ دلار در هر ماه اغلب کافی است. توجه به این نکته نیز ضروری است که دانشجویان معمولاً باید پس از ثبت نام در دوره های کالج ، منتظر بمانند تا حساب بانکی باز کنند.

 

تخمین زده شده  است  که میانگین هزینه زندگی دانش جو در شهر لندن  در سال  حدود ۲۱۰۰۰ دلار است. این تخمین شامل هزینه های شهریه ، مسافرت یا وسایل مدرسه نمی شد.

زندگی در لندن به عنوان یک شاغل

شاغل ها باید نگران هزینه های زیادی باشند که بیشتر دانش جویان ندارند ، مانند هزینه بیمه یا مدرسه برای بچه ها. لندن نسبت به  شهرهای ایالات متحده گرانتر برای پرورش فرزند است. بزرگ کردن کودک در بزرگسالی می تواند به اندازه ۳۵۰،۰۰۰ دلار هزینه داشته باشد که تقریباً یک سوم آن مربوط به هزینه های تحصیل است.

طبق اطلاعات استخدام شده از Guardian Jobs U.K. ، متوسط ​​حقوق در لندن تقریباً ۵۲۰۰۰ دلار است. از این تعداد ، بیش از یک سوم به طور متوسط ​​هزینه های مسکن را تأمین می کند و بیش از نیمی از آنها برای مسکن ، مواد غذایی و حمل و نقل نیاز دارد.

لینک سایت ها:

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=United+Kingdom

https://www.studying-in-uk.org/costs-of-living-in-uk/

https://expatistan.com/cost-of-living/country/united-kingdom

https://www.investopedia.com/articles/personal-finance/091415/how-much-money-do-you-need-live-london.asp

https://www.internations.org/go/moving-to-the-uk/housing

https://www.expatica.com/uk/finance/taxes/a-complete-guide-to-the-uk-tax-system-758254/#TaxSystem

https://www.gov.uk/topic/local-government/council-tax

https://www.workgateways.com/working-in-the-uk/cost-of-living